Antonín Josef Levý
Alpský motiv
Id: 251202
olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, značeno vlevo dole, drobná poškození v malbě, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2783x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 513 Kč