Antonín Kroča
Kytice
Id: 244801
olej/sololit, rozměr 90 x 61 cm, značeno a datováno ve vrchní části, volně loženo, nerámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 3132x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 600 Kč