Antonín Kroča
Potok v lese
Id: 250806
olej/sololit, rozměr 61 x 79,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po
zobrazeno: 2591x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 600 Kč