Antonín Kybal
Dvě abstraktní římské postavy
Id: 262409
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3296x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 200 Kč