Antonín Lhota
Břetislav na ruinách Velehradu
Id: 102406
olej/plátno, rozměr 56 x 73 cm, nesignováno, dobové rámování, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 1726x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6.12.2017, 22:22:00
26.11.2017 | 17:32 | 5 000 Kč |