Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech
Id: 463601
olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž
zobrazeno: 401x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
13 000 Kč