Čas na serveru 16:46:27

Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech

Id: 463601

  •  / Portrét dívky s květinami ve vlasech / Antonín Machek  - připsáno

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž

zobrazeno: 401x

Vyvolávací cena:
7 000

13 000