Antonín Majer
V kavárně
Id: 120206
olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, drobná trhlinka plátna, vše v původním stavu viz foto
zobrazeno: 2692x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 580 Kč
Příhozy: 49