Antonín Málek
Průnik
Id: 439808
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 587x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč