Antonín Mánes
Lávka v horách
Id: 271503
akvarel/papír, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno 1834 vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1836x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
51 000 Kč