Antonín Mánes
Nad vodopádem
Id: 164606
akvarel/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3591x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč