Antonín Mánes
Pasáček
Id: 317802
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 38 x 48 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, na zadní straně galerijní razítko, list poškozen přeložením, hnědými skvrnami, lokálně chybějící barvou, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3435x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 57