Antonín Mánes
Pohled na město
Id: 165210
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 22937x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč