Antonín Mánes připsáno
Skica postavy
Id: 488102
kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 14 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 288x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč