Antonín Mánes
U brány
Id: 386001
olej/plátno, rozměr 27 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1820, malba lokálně poškozena, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2720x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč