Antonín Marek Machourek
Zvěstování
Id: 115810
olej/překližka, rozměr 48 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze
zobrazeno: 9432x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 388 Kč