Antonín Pelc
Bar v New Yorku
Id: 325101
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno, přiložen RTG z Národní Galerie
zobrazeno: 3105x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 000 Kč