Antonín Pelc
Chlapci
Id: 205614
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, na zadní straně razítko původní galerie
zobrazeno: 1408x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
8.10.2019, 21:42:00
6.9.2019 | 20:14 | 1 500 Kč |