Antonín Pelc
Fórum Romanum
Id: 215705
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1603x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 800 Kč