Antonín Pelc
Houslistka
Id: 13501
tempera/papír, rozměr 35,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3052x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
18 500 Kč