Antonín Pelc
Korida
Id: 246101
kombinovaná technika/koláž/malba/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, věnování na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 4275x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 001 Kč