Antonín Pelc
Kouzelnická škola
Id: 27008
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2140x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč