Antonín Pelc
Na cestě
Id: 94206
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 13,5 x 20,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno, ilustrace ke knize J. Valeše Povstalec
zobrazeno: 2072x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč