Antonín Pelc
Sedící Dívka
Id: 231904
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 47 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 1508x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 64