Antonín Pelc
Studie
Id: 284701
akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2189x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 300 Kč