Antonín Pelc
Toaleta
Id: 250826
olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 7156x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 83