Antonín Pelc
Voják v Casablance
Id: 1018
tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4963x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 96