Antonín Pelc
Voják z Casablancy
Id: 182001
tempera/lepenka, rozměr 55 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1660x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
35 000 Kč