Antonín Pelc
Vstávej
Id: 65117
tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 27,5 cm, značeno vpravo nahoře, monogram vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2325x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč