Antonín Pelc
Zátiší s kočkou
Id: 70402
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2111x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč