Antonín Procházka
Dívčí poprsí
Id: 326603
akvarel/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky
zobrazeno: 6657x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
410 000 Kč
Příhozy: 147