Antonín Procházka
Lev na lovu
Id: 358103
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 888x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč