Antonín Procházka
Matka s dítětem
Id: 2017
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce zvlněný papír, původní stav
zobrazeno: 2797x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
14.4.2015, 21:21:00
14.4.2015 | 21:17 | 8 000 Kč |