Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn
Id: 58701
olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4528x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
85 000 Kč