Antonín Slavíček
Velký strom
Id: 354401
olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 4991x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 66