Antonín Viktorin
Zimní motiv
Id: 188005
malba/lepenka, rozměr viditelný 10,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, lehce zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1391x
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 000 Kč