Antonín Waldhauser
Červánky
Id: 215402
olej/plátno, rozměr 26 x 33 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 2821x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 59