Antonín Waldhauser
Červánky nad rybníkem
Id: 222207
olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám,po
zobrazeno: 2096x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 63