Antonín Waldhauser
Hrad za úplňku
Id: 360404
olej/dřevo, rozměr 12 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno též na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1968x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč