Antonín Waldhauser
Kostelík v zimě
Id: 296802
olej/deska, rozměr 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 3402x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 53