Antonín Waldhauser
Od Čáslavi
Id: 224102
kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 12,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list malby poškozen vlevo dole, poškozený rám
zobrazeno: 1522x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč