Antonín Waldhauser
Ovocné zátiší
Id: 308402
olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz značně znečištěn, značně poškozený rám
zobrazeno: 1880x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 100 Kč