Antonín Waldhauser
Soutěska
Id: 459101
olej/karton, rozměr 13,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně opatřeno pozůstalostními razítky, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 608x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč