Antonín Waldhauser
Staré vrby
Id: 312301
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 3628x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 500 Kč