Antonín Waldhauser
Větrný mlýn v krajině
Id: 161807
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4208x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 56