Antonín Waldhauser
Za soumraku
Id: 186701
olej/deska, rozměr 10,3 x 25,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám, PO
zobrazeno: 2705x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 222 Kč