Antonín Waldhauser
Zima
Id: 313603
olej/plátno, rozměr 42 x 52,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 6826x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 55