Antonín Waldhauser
Zimní les
Id: 23702
olej/ plátno/karton, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, na zadní straně monogram tužkou AW, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 2896x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 600 Kč