Antonín Waldhauser
Zimní nálada
Id: 2402
olej/plátno, rozměr 25,5 x 33 cm, neznačeno, doba vzniku 2. polovina 80. let 19. století, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 5442x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 666 Kč
Příhozy: 67