Antoš Frolka
Krojovaná děvčata
Id: 76201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1864x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč