Antoš Frolka
Muž v kožichu
Id: 383307
olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, otřená malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 740x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč